Kalite Politikamız

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizin her açıdan beğenilmesi, kaliteli bulunması ve tercih edilmesi bütün İSTANBUL MEDİKAL çalışanlarının gururudur.

Bu nedenle;

  • ISO kalite yönetim sistemi şartları ve sektörümüz kanun, tüzük ve yönetmelikleri gerekli şekillerde temin ederek yasal mevzuatlara tam uygunluk sağlamak ve KYS’nin etkinliğini sürdürmek,
  • Kalite ve güven duygusunu her seferinde arttırarak pazarında lider olmak,
  • Ürün yelpazemizde bulunan malların tümü için müşterilerimizin istek ve şikayetleri doğrultusunda hep daha iyiyi temin ederek hem müşteri memnuniyetimizi hem de firma itibar ve güvenimizi yükseltmek.
  • Kendi yolunu çizip başka kuruluşlara öncü olmak.
  • Çalışanlarına vereceği eğitimler ile hizmet ve nitelikli personelin kalitesini arttırmak.
  • Sürekli geliştirme ve iyileştirme prensipleri doğrultusunda çalışmak, temel üretim anlayışımız, çalışanlarımızın arzu ettikleri, güvenli ortamda çalışmalarıdır.
Kaliteli ve Güvenli Üretim Anlayışı

İSTANBUL MEDİKAL çalışanları olarak bizler; sürekli değişim gösteren dünyamızda firma olarak varlığımızı koruyabilmek için sorumluluğumuzu bilerek, kendimizi sürekli geliştirerek ve müşterilerimizin isteklerini kendi isteklerimiz gibi düşünerek çalışmalıyız. Hangi kademede olursak olalım, hepimizin üretimimizde, kalitemizde ve başarımızda mutlaka bir payı vardır. Bu yüzden çalışanlarımız birbirlerine yardımcı olmalı, sorumlulukları, başarı ve gururu paylaşmalıdır.

İSTANBUL MEDİKAL Kalite Güvence Sistemi, İSTANBUL MEDİKAL üst yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuş olup, üst yönetimin tam desteğini görmektedir. Çalışanlarımız, bu sisteme uyulması ve sürekli geliştirilebilmesi yükümlülüğünde ve yetkisindedir.

Yukarı