Hakkımızda

Yenilikçi Çözümlerle Güvenli Sağlık Hizmetleri

İstanbul Medikal Ltd. Şti , 2004 yılında kurulmuş olup, kardeş firmamız İstanbul Elektronik ise 1996 yılında kurulan ve geçen zaman içerisinde hizmet ve ürün çeşidini geliştirerek medikal cihaz piyasasında tanınan firmalar arasında yerini almıştır. Firmamız 28 yıllık tecrübesiyle oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelen isminin sürekliliğini sağlamayı, teknolojisini her daim geliştirerek hasta güvenliğini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Bu başarı sonucunda firmamız bir çok ödüle hak kazanmıştır.

28

Yıllık Tecrübe

%99

Müşteri Memnuniyeti

ISO13485

Kalite Yönetim Sistemi

5 Ödül

En İyi Medikal Firma

Şirketimiz , ISO 13485 Kalite yönetim sistemi ve profesyonel CRM (Customer Relationship Management) sistemi gibi mükemmeliyetçi yaklaşımlarla yasal sorumluluklarımızdan ödün vermeden ulusal ve uluslararası platformlarda sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

Distribütörü olduğumuz Ningbo David ürünleri; Yoğun Bakım Küvözleri, Radyant Isıtıcılar, Transport Küvözleri ve Fototerapi cihazları gibi ürünümüz Devlet ve Özel hastanelerde başarıyla kullanılmaktadır.

Bunların yanında kendi yerli üretimimiz MEDWARM marka Hasta Isıtma Sistemleri ve Fototerapi cihazları yurtiçinde ve yurtdışında kullanılmakta, her yıl artan bir başarı performansıyla satışlarımız devam etmektedir. Fransa, Polonya, Belçika, İspanya, İtalya, Endonezya gibi ülkeler başta olmak üzere yaklaşık 40 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Cihazlarımız CE belgelidir.

Özellikle yetişkin, çocuk ve yenidoğan hastalarda “hipotermiyi” önleme hususunda ürünlerimizin ciddi katkılarını duymak ve görmek bize derin mutluluk vermektedir. Saygıdeğer klinik görevlilerinin, distribütör ve bayilerimizin tavsiye ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerimiz geliştirilmiş ve bu husustaki araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

Yukarı